هتل نورک رزیدنس ارمنستان

هتل نورک رزیدنس

هتل چهار ستاره نورک رزیدنس در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و زیربنای حدود ۳۲۰۰ متر مربع واقع در منطقه خوش آب و هوای ماسیو با چشم انداز بسیار زیبا در شمال ایروان بنا شده است. این هتل تنها هتلی است که با مدیریت ایرانی در ایروان می باشد.
هتل نورک با داشتن ۴۰ اتاق و سوئیت های مناسب و مجهز به تمامی امکانات رفاهی ، ارتباطی ،سالن برگزاری همایش و سمینارها و رستوران لوکس با منوهای ایرانی و غربی به ویژه منوهای غذاهای منطقه قفقاز و استخر روباز سونا و جکوزی آرایشگاه و همچنین سفرخانه و رستوران سنتی کاملا ایرانی به همراه بهرمندی از نیروهای جوان باتجربه و متخصص هتل داری مسلط به زبان های فارسی , انگلیسی، روسی و ارمنی می باشد که این تنها بخشی از وجه تمایز این هتل با سایر هتل های ایروان می باشد.
اقدامات اثربخش سال های اخیر هتل نورک در عرصه استاندارد سازی هتل با خدمات بازسازی و بهینه سازی مداوم اتاق ها، سوئیت ها سالن های برگزاری همایش ها رستوران ها و توجه ویژه به آموزش ضمن خدمت کارکنان با هدف ارائه خدمات با استانداردهای روز هتلداری به میهمانان است.
راه اندازی بخش متنوع در راستای فراهم کردن رضایتمندی مشتریان (مانند بخش ارتباط با میهمان) از جمله امتیازات ویژه این هتل در مقایسه با دیگر هتل هاست.
هتل نورک که همیشه میزبان گروه های هنری و فدراسیون های ورزشی و هیئت های اقتصادی نمایشگاهی (به علت داشتن رستوران ایرانی و ذبح اسلامی بسیار استقبال می شود) و همچنین میزبان تورهای شرکت های گردشگری ایرانی و خارجی بوده و به طور مدام با تقویت نقاط مثبت رسالت خدمت رسانی خود از همه امکانات و ظرفیت خود برای بالا بردن کیفیت خدمات و در نتیجه جلب رضایت مشتریان بهره می گیرد.

امکانات اقامتی هتل : مجهز بودن کلیه اتاق ها به سیستم های امنیتی ضد حریق، صندوق امانات ،تلفن , تلویزیون ،کانال های ماهواره, اینترنت پرسرعت، مینی بار , خدمات روم سرویس ۲۴ ساعته و دیگر ملزومات ویژه هتل های چهار ستاره بخش کوچکتر از توانمندی های اقامتی هتل نورک رزیدنس را تشکیل می دهد.

هتل نورک رزیدنس
هتل نورک رزیدنس

سالن کنفرانس : مجهز به سیستم های صوتی استاندارد و نورپردازی مناسب آماده برگزاری سمینارها و جلسات می باشد.

سالن کنفرانس هتل نورک
سالن کنفرانس هتل نورک

رستوران : دارای ظرفیت ۱۰۰ نفر می باشد با انواع غذاهای ایرانی و سنتی و غذاهای فرنگی با ذبح اسلامی در نوع خود بی نظیر است. بی شک لذت پذیرایی در این رستوران سال های سال در خاطره میهمانان به یادگار باقی خواهد ماند.

رستوران هتل نورک
رستوران هتل نورک

سفره خانه و رستوران سنتی : در فضای بسیار زیبا و چشم انداز زیبا در محوطه حیاط هتل بنا شده و محفلی گرم و کاملا ایرانی را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است.

سفره خانه و رستوران سنتی ارمنستان
سفره خانه و رستوران سنتی ارمنستان

سونا جکوزی و استخر : استخر روباز و سونا جکوزی به همراه ماساژهای طبی و ورزشی یکی دیگر از خدمات هتل نورک می باشد که اوقات فراغت میهمانان محترم را تامین می نماید.

استخر هتل نورک
استخر هتل نورک

انواع اتاق های هتل :
کلیه اتاق ها مجهز به سیستم های ایمنی ضد حریق , صندوق امانات , تلفن , تلویزیون , کانال های ماهواره , اینترنت پرسرعت , مینی بار , خدمات و سرویس ۲۴ ساعته دیگر امکانات هتل چهار ستاره نورک رزیدنس می باشند.
اتاق های سینگل : ۱ نفره
اتاق های دبل : ۲ نفره عکس
اتاق های سوئیت کوچک
اتاق های سوئیت بزرگ